O společnosti


Společnost EDUflex s.r.o. (*2007) se na počátku své činnosti věnovala poskytování vzdělávacích a poradenských služeb v oblasti firemního a manažerského vzdělávání, jazykového vzdělávání a dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Vzdělávací aktivity byly realizovány jak tradiční formou výuky, tak prostřednictvím e-learningových vzdělávacích modulů dostupných na vlastním e-learningovém vzdělávacím portálu.

Od roku 2012 se pak činnost společnosti zaměřila na oblast sociálního podnikání a to jak vlastní realizací projektu sociálního podniku, tak i poradenstvím v oblasti zakládání sociálních podniků, tvorbou podnikatelských plánů, přípravy projektových záměrů a zpracováním projektových žádostí o finanční podporu při založení nových sociálních podniků.

Další oblastí činnosti společnosti je dotační poradenství a služby zaměřené zejména na přípravu, zpracování a řízení projektů financovaných Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Veškeré aktivity společnosti jsou realizovány na principech sociálního podnikaní, které společnost EDUflex s.r.o. také implementovala do svých zakladatelských dokumentů.

Podpořili nás
Ministerstvo práce a sociálních věcíMoravskoslezský kraj Šenov u Nového Jičína


EDUflex s.r.o.
Severní 641, 742 42 Šenov u Nového Jičína
Office: Divadelní 9, 741 01 Nový Jičín
+420 737 276 428  |  info@eduflex.cz  |  IČ: 28178475
zelená firma
Ethnic friendly

Přihlásit